شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 312
بازدید: 1605

تعداد زیادی ایده های بازاریابی در خانه وجود دارد. اما اگر به دنبال چیزهایی هستید که به شما امکان ابراز خلاقیت را می دهند و در خانه با لوازمی که به آسانی قابل دسترسی هستند کار کنید،  کسب و کار دست ساز پیشنهاد خوبی برای شما است. ۳۳ ایده کسب و کار دست ساز که می توانید درخانه خودتان انجام دهید.

ایده های کسب و کار دست ساز

ساخت کارت تبریک

کارت های تبریک خود را در خانه با استفاده از کاغذ، تمبر، استنسیل و استعدادهای هنری خود طراحی کنید. سپس نتیجه خلاقیتان را به صورت آنلاین بفروشید.

ساخت جواهر ات مهره ای

شما همچنین می توانید جواهرات زیبا را با استفاده از دانه های تسبیح و مهره و لوازم دیگر که به راحتی می قابل تهیه و خرید هستند بسازید.

لباس

اگر دوختن و ساخت لباس توسط شما بیش از مصرف اطرافیانتان باشد، شما می توانید مسیر خود را برای فروش آنلاین ایجاد کنید.

ساخت شمع های معطر

شمع از محصولات محبوب مردم برای خرید است. شما می توانید برخی از مواد اولیه را خریداری کنید و عطرها و طرح های خود را در خانه تهیه کنید.

سازنده لوازم آرایشی و بهداشتی

به همین ترتیب شما می توانید چندین مواد اساسی را همراه با عطرها و دیگر مواد قابل تنظیم، برای ساخت صابون دست ساز، لوسیون و دیگر محصولات بهداشتی مخلوط کنید.

نقاش انتزاعی

اگر شما بیشتر مایل به کارهای بصری هستید، می توانید استودیوی نقاشی خود را در خانه راه اندازی کنید و نسخه اصلی کارهای خلاقانه خود را آنلاین به فروش برسانید.

طراح گرافیک

برای کارآفرینان با درک بالاتر از تکنولوژی، شما همچنین می توانید انواع محصولات مختلفی را که شما با استفاده از رایانه یا سایر ابزارهای تکنولوژی طراحی می کنید، ارائه دهید.

فروشنده کالاهای کاغذی

کالاهای کاغذی مانند دعوت نامه ها و کارت های یاداشت نیز می توانند به عنوان محصولات دست ساز تولید شوند که مردم می توانند به صورت آنلاین خریداری کنند.

کیف دستی

با سبک طراحی خاص خود از کیسه های دست ساز و کیف پول، می توانید با مواد و سبک های مختلف خلاق باشید.

طراح کلاه

شما می توانید با استفاده از کاموا، پشم گوسفند وجانوران دیگر، پارچه و یا مواد دیگر کلاه طراحی کنید.

ساخت شال و روسری

روسری و شال نیز اط محصولات قابل فروش به صورت آنلاین هستند.

طراح لوازم جانبی مو

اگر می خواهید انواع مختلفی از محصولات را تولید کنید، می توانید یک سری از لوازم جانبی مو را از پین های کوچک گرفته تا پیشانی بندهای زینتی تواید کنید.

گره های رنگی

گره های رنگی یک روش محبوب برای تزئین هر چیزی از تی شرت گرفته تا کفش پارچه ای است. شما می توانید با رنگ ها و الگوهای مختلف در خانه یا حیاط خود آزمایش کنید و سپس محصولات خود را آنلاین به فروش برسانید.

گلدوزی سفارشی

شما همچنین می توانید انواع مختلف محصولات گلدوزی بر اساس پارچه سفارشی برای شروع کسب و کار آنلاین خود تولید کنید .

بخیه دوزی

بخیه دوزی یک کار مشابه گلدوزی است. اما می تواند کمی بیشتر درگیر شود.

سازنده اسباب بازی مخملی

یا شما می توانید اسباب بازی های بچه ها را از پارچه و انواع مواد مختلفی که می توانید در فروشگاه های صنایع دستی تهیه کنید، بسازید.

مجسمه ساز خاک رس

مجسمه سازی یکی دیگر از روش های محبوب تولید محصولات دست ساز است. شما می توانید از خاک و مواد دیگر که نیاز به کوره و یا هر گونه تجهیزات تخصصی دیگر ندارند را خریداری کنید، بنابراین شما می توانید محصول کامل خود را ک در خانه ساخته شده است ارائه دهید.

استودیو عکاس

شما همچنین می توانید کسب و کار خلاق خود را به عنوان یک عکاس شروع کنید، در یک استودیوی خانگی یا حتی حیاط خود عکس بگیرید و سپس آنها را آنلاین به فروش برسانید. شما می توانید عکس های خود را در “طرح بازار” به فروش بگذارید.

سازنده قاب عکس

شما همچنین می توانید قاب های دست ساز که از پلاستیک، چوب یا سایر مواد تولید می کنید، بفروشید. یا حتی مشتریان عکس ها یا آثار هنری خود را به شما ارسال کنند تا بتوانید یک قاب سفارشی در اطراف آن ایجاد کنید.

سفارشی ساز قاب محصولات فناوری

لوازم جانبی فناوری مانند قاب محافظ تلفن در حال حاضر دارای تقاضای بالایی هستند. بنابراین شما می توانید نسخه های ساده را تهیه کرده و سپس آنها را با استفاده از لوازم مختلف تزئین کنید و بفروشید.

خدمات سبد هدیه

یا شما می توانید فروشگاه خود را شروع کنید که سبدهای هدیه را با سبدهای دست ساز و دیگر محصولات در داخل آن به فروش می رساند.

لحاف دوزی

اگر شما علاقه مند به ایجاد محصولات بزرگ دستباف هستید، می توانید لحاف های خود را با پارچه، فیبر و چرخ خیاطی بسازید.

سازنده مهره

یا شما می توانید دانه های از گل، شیشه یا انواع مواد دیگر بسازید و آنها را به سازندگان طلا و جواهر بفروشید.

صحاف کتاب

اگر می خواهید کتاب یا مجله را به فروش برسانید، می توانید پوشش های خود را ایجاد و با استفاده از مواد اساسی از هر فروشگاه صنایع دستی ایجاد کنید.

منبت کار

محصولات چوبی بزرگ مانند مبلمان ممکن است کمی برای بسیاری از کارآفرینان مبتنی بر خانه درگیر باشد. اما شما می توانید با استفاده از چند وسیله، محصولات کوچکتری مانند وسایل زینتی را از چوب بسازید.

آب نبات ساز

شما همچنین می توانید محصولات آب نبات خود را در آشپزخانه خود ساخته و سپس آنها را برای فروش بسته بندی کنید.

جواهر ساز

به عنوان کارآفرینان مناسبتی، شما می توانید لوازم زینتی مخصوص تعطیلات خود را برای فروش در طول فصل طراحی و تولید کنید.

طراح لباس عروسک

اگر میخواهید لباس بسازید اما با قطعات کوچکتر پارچه و سایر مواد کار کنید، می توانید لباس را برای عروسک های محبوب بسازید و سپس آنها را آنلاین به فروش برسانید.

سازنده لوازم حیوانات خانگی

یا شما می توانید لباس و لوازم جانبی را برای سگ ها، گربه ها و دیگر حیوانات خانگی تهیه کنید.

نویسنده کتاب الکترونیکی 

برای کارآموزان هنری، شما واقعا می توانید کتاب خود را با دستورالعمل و یا ایده های خود بنویسید و سپس آن را به عنوان یک کتاب الکترونیکی آنلاین منتشر کنید .

فروشنده راهنمای

یا شما می توانید نوشته های کوچک تر را ایجاد کرده و آنها را در وب سایت خود به فروش برسانید.

خالق دوره آنلاین

برای دستورالعمل های عمیق تر، می توانید دوره های آنلاین اختصاص داده و به صورت آنلاین برگذار کنید.

شما می توانید یک وبلاگ در مورد کسب و کار دست ساز راه اندازی کنید و درآمد خود را از طریق تبلیغات، لینک های وابسته یا روش های دیگر درآورید.

منبع:http://smallbiztrends.com/

هجده − 13 =