شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 2593
بازدید: 2074

قالب های رایگان دروپال

دروپال (Drupal) در کنار وردپرس و جوملا یکی از قوی ترین و حرفه ای ترین سیستم های مدیریت محتوای سایت است که به صورت رایگان و منبع باز منتشر می شود. راه اندازی اولیه سایت با این CMS دشوار نیست اما برای پیشرفت وبسایت باید تغییرات زیادی بر روی سایت پیشفرض انجام داد که اصلی ترین آنها تغییر قالب دروپال پیش فرض است.

قالب های حرفه ای و پیشرفته ای برای دروپال وجود دارد که قیمت بالایی دارند. اما با کمی جستجو قالب های رایگان جذابی هم وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد.

برخی از بهترین قالب های رایگان دروپال را در این نوشته معرفی می کنیم که برای شروع راه اندازی سایت شما گزینه های مناسبی هستند.

قالب رایگان Freelancer Zymphonies : این قالب چند منظوره است که اولویت استفاده آن برای freelancer است. این قالب بسیار سبک بوده و واکنش گرا می باشد.

قالب Flexi Cart: این قالب رایگان دروپال برای راه لندازی وبسایت فروشگاهی با Drupal Commerce طراحی شده.

قالب Skeleton: قالب رایگان Skeleton از قالب وردپرس به همین نام الهام گرفته شده که بسیار منعطف بوده و از حالت های مختلف یک، دو و سه ستونه پشتیبانی می کند.

قالب BlueMasters: این قالب برای سایت های مجله ای مناسب است.

قالب Drupal8 W3CSS: این قالب بر اساس فریم ورکی به همین نام طراحی شده و جزو قالب های بسیار سریع است.

قالب Showcase Lite: این قالب نسخه لایت از قالب حرفه ای به همین نام است که بر اساس فریم ورک Bootstrap 3 طراحی شده و مناسب سایت های کسب و کار و نمونه کار است.

قالب Day and Night: یک قالب واکنش گرای فوق العاده است.

قالب های معرفی شده در بالا رایگان هستند و به همین دلیل همه امکانات موردنیاز یک سایت حرفه ای را اراوه نمی دهند. در صورت تمایل به داشتن یک قالب حرفه ای دروپال با امکانات کامل از لیست قالب های دروپال طرح بازار دیدن فرمایید.

منابع: https://www.creativebloq.com/ ،

16 + 15 =