شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 2598
بازدید: 1794

بهترین قالب های رایگان جوملا

جوملا Joomla در کنار وردپرس و دروپال یکی از سیستم های مدیریت محتواست که سایت های بسیاری با آن راه اندازی شده اند. این سیستم مدیریت محتوا رایگان و منبع باز است و پس از راه اندازی سایت قالب پیش فرض آن لود می شود. قالب جوملا که به صورت پیش فرض بالا می آید بسیار ساده و کم امکانات است بنابراین باید یک قالب با ویژگیهای بیشتر و جذاب تر بر روی سایت جوملایی نصب شود. برای شروع کار با این سیستم و یادگیری آن استفاده از قالب های رایگان جوملا پیشنهاد می شود.

در ادامه مطلب برخی از بهترین قالب های رایگان جوملا را معرفی می کنیم

قالب Jollyany: این قالب چند منظوره برای طراحی انواع سایت ها قابل استفاده است که بر پایه فریم ورک Astroid  طراحی شده است. این قالب از RTL هم پشتیبانی می کند.

قالب خلاقانه Dino: قالب منعطف و همه کاره ای که می توان هر نوع سایتی با آن طراحی کرد.

قالب همه کاره Helix Ultimate: هلیکس آلتیمیت قالبی است که بر اساس فریم ورک Helix طراحی شده و قابلیت سفارشی سازی بالایی دارد. این قالب کاربرپسند بوده و قابلیت طراحی انواع سایت را دارد.

در انتها باید به این نکته توجه نمود که قالب های رایگان همه امکانات مورد نیاز برای توسعه وبسایت را در اختیار شما نمیگذارند و برای دریافت امکانات کامل و پیشرفته تر لازم است قالب های حرفه ای تری تهیه نمایید مارکت طرح بازار در بخش قالب های جوملا قالب های حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد.

منابع: https://www.templaza.com/ ،